Apartamenty Madzia, Visla, Polsko
Ubytování v soukromí – Visla, Polsko

Apartamenty Madzia

Apartamenty Madzia se nachází ve Visle v oblasti Slezské vojvodství a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

9,7Výjimečné · 43 hodnoceníVisla, Polsko
  • Až pro 5 osob
  • Parkování zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
01 / 08
Apartamenty Madzia, Visla, Polsko – fotografie 3

Vítá vás

Apartamenty Madzia

Apartamenty Madzia se nachází ve Visle v oblasti Slezské vojvodství a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Museum of Skiing je 10 km daleko.

V ubytování budete mít k dispozici kuchyňský kout s jídelní částí a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a sprchou. K dispozici je také lednice, varná deska, kávovar a varná konvice.

Pokud budete chtít poznat zdejší oblast, můžete se v okolí věnovat cyklistice.

EXtreme Park se nachází 19 km od ubytování Apartamenty Madzia a Zamek Dolny 6,9 km od ubytování.

  • Top lokalita: Vysoce hodnoceno nedávno ubytovanými hosty: (9,8)
  • Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště
Příjezd
Od 15:00 do 22:00
Odjezd
Od 08:00 do 11:00

Ubytování

Pokoje a apartmá

Apartamenty Madzia nabízí na výběr 2 typy pokojů.

Studio Duplex – Apartamenty Madzia

Studio Duplex

  • 3 jednolůžkové postele a 1 manželská postel
  • Pro 5 osob
  • 30 m²
  • Vlastní koupelna

Featuring free toiletries, this studio includes a private bathroom with a walk-in shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchenette, which features a stovetop, a refrigerator and kitchenware. The studio features a tea and coffee maker, a dining area, a wardrobe, a flat-screen TV with streaming services, as well as garden views. The unit has 4 beds.

  • Toaletní potřeby zdarma
  • Sprcha
  • Streamovací služba (například Netflix)
  • Toaleta
  • Dřevěná nebo parketová podlaha
  • Ručníky
  • +23 další
Rodinný pokoj – Apartamenty Madzia

Rodinný pokoj

  • 3 jednolůžkové postele a 1 manželská postel
  • Pro 5 osob
  • 30 m²
  • Vlastní koupelna

In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a tea and coffee maker. This family room is comprised of a flat-screen TV with streaming services, a private bathroom as well as an outdoor dining area. The unit has 4 beds.

  • Toaletní potřeby zdarma
  • Sprcha
  • Streamovací služba (například Netflix)
  • Toaleta
  • Dřevěná nebo parketová podlaha
  • Ručníky
  • +23 další

Vybavení

Vše, co potřebujete

Promyšlené vybavení pro pohodlný a bezstarostný pobyt.

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Wi-Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje
  • Letištní transfer
  • Gril
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Veškeré vybavení

Koupelna

  • Toaletní papír
  • Ručníky
  • Soukromá koupelna
  • Toaleta
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Sprcha

Ložnice

  • Ložní prádlo
  • Skříň nebo šatna
  • Extra dlouhé postele (> 2 metry)

Výhled

  • Výhled na hory
  • Výhled

Exteriér

  • Venkovní krb
  • Venkovní jídelní prostor
  • Venkovní nábytek
  • Gril
  • Zahrada

Vaření

  • Jídelní stůl
  • Kávovar
  • Čisticí prostředky
  • Varná deska
  • Kuchyňské nádobí
  • Rychlovarná konvice
  • Lednička
  • Kuchyňský kout

Vybavení pokoje

  • Rozkládací pohovka
  • Věšák na oblečení

Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Aktivity

  • Cyklistika

Obývací prostor

  • Jídelní prostor

Média a technologie

  • Streamovací služba (například Netflix)
  • TV s plochou obrazovkou
  • TV

Jídlo a pití

  • Přístroj na přípravu čaje/kávy

Internet

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Služby

  • Letištní transfer(Dodatečný poplatek)

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury

Zabezpečení

  • Hasicí přístroje

Obecné

  • Prostor pro kuřáky
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Moskytiéra
  • Dřevěná nebo parketová podlaha
  • Topení
  • Rodinné pokoje
  • Zařízení pro žehlení
  • Nekuřácké pokoje

Bezbariérový přístup

  • Vyšší patra dostupná pouze po schodech

Wellness

  • Opalovací lehátka nebo plážová křesla

Čeká na vás odpočinek

Buďte jako doma

Odpočiňte si v pohodlí a objevte vše, co nabízí Visla.

Ověřit dostupnost

Poloha

Jak nás najdete

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru, se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 10,0.

Adresa

1 Niedźwiedzia, 43-460 Wisła, Polsko

Příjezd od 15:00 do 22:00

Odjezd od 08:00 do 11:00

Co je v okolí

Co se nachází v okolí?

  • Ogród bajek5,6 km
  • Museum of Skiing8 km
  • Huta Teresa13 km
  • Żywiecki Park Krajobrazowy14 km
  • Zespół D. Huty Klemens16 km
  • eXtreme Park18 km
  • Kompleks Wypoczynkowy Jano19 km

Restaurace a kavárny

  • RestauraceRestauracja 3 Ptaki690 m
  • RestauracePensjonat Malinowka690 m
  • RestauraceU Szewca. Zajazd1,3 km

Příroda

  • VrcholBarania Gora (1220m)8 km

Lyžařské vleky

  • Wyciąg Extreme1,4 km
  • Cienkow Ski Lift2,4 km
  • Wyciag talerzykowy B2,4 km

Veřejná doprava

  • VlakWisła Głębce7,7 km
  • VlakWisła Kopydło8 km

Nejbližší letiště

  • Letiště Leoše Janáčka Ostrava77 km
  • Mezinárodní letiště Jana Pavla II Krakov – Balice98 km

Nejkratší odhadované vzdálenosti pěšky nebo autem. Skutečné vzdálenosti se mohou lišit.

Dobré vědět

Pravidla ubytování

Pravidla a praktické informace k vašemu pobytu v ubytování Apartamenty Madzia.

Příjezd

Od 15:00 do 22:00

Dejte ubytování předem vědět, v kolik hodin přijedete.

Odjezd

Od 8:00 do 11:00

Vratná záloha na případné škody

Při příjezdu do ubytování je vyžadována záloha na případné škody ve výši 300 zł Záloha bude vybrána v hotovosti. Částka Vám bude vrácena při odjezdu. Tato záloha je vratná v hotovosti v plné výši a podléhá kontrole případných škod v ubytování.

Ubytování dětí

Podmínky týkající se ubytování dětí

Ubytovat se mohou děti jakéhokoli věku.

Děti ve věku 4 a více let se v tomto se v tomto ubytování počítají jako dospělé osoby.

Podmínky týkající se dětských postýlek a přistýlek

Přistýlky a dětské postýlky nejsou v tomto ubytování k dispozici.

Věkové omezení

Ubytovat se zde mohou hosté každého věku.

Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Kouření

Kouření je zakázáno.

Večírky/akce

Večírky/akce nejsou povoleny

Noční klid

Od hostů se vyžaduje noční klid od 23:00 do 5:00.

Komunikační jazyky

angličtina a polština

Důležité informace

  • Informujte prosím Apartamenty Madzia o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
  • V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
  • Noční klid je od 23:00 do 05:00
  • Při příjezdu do ubytování je vyžadována záloha na případné škody ve výši 300 zł Záloha bude vybrána v hotovosti. Částka Vám bude vrácena při odjezdu. Tato záloha je vratná v hotovosti v plné výši a podléhá kontrole případných škod v ubytování.
  • Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Časté dotazy

Často kladené dotazy

Vše, co byste mohli chtít vědět o pobytu v ubytování Apartamenty Madzia.

Jaký typ snídaně se podává v ubytování Apartamenty Madzia?+

Informace o snídani nejsou pro ubytování Apartamenty Madzia uvedeny. Obraťte se prosím přímo na ubytování.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Apartamenty Madzia rezervovat?+

Typy pokojů v ubytování Apartamenty Madzia zahrnují: Studio Duplex; Rodinný pokoj.

Kolik hostů může v ubytování Apartamenty Madzia pobývat?+

Největší typ pokoje v ubytování Apartamenty Madzia pojme až 5 hostů.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Apartamenty Madzia?+

Příjezd: Od 15:00 do 22:00. Odjezd: Od 08:00 do 11:00.

Je v ubytování Apartamenty Madzia k dispozici parkování?+

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Je v ubytování Apartamenty Madzia Wi-Fi?+

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Jsou v ubytování Apartamenty Madzia povolena domácí zvířata?+

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Kolik stojí pobyt v ubytování Apartamenty Madzia?+

Ceny v ubytování Apartamenty Madzia se liší podle termínu a zvoleného pokoje. Aktuální ceny najdete v nabídce výše.

Má ubytování Apartamenty Madzia vlastní restauraci?+

Ubytování Apartamenty Madzia neuvádí vlastní restauraci. Další možnosti stravování můžete najít v lokalitě Visla.

Jaké vybavení nabízí ubytování Apartamenty Madzia?+

Ubytování Apartamenty Madzia nabízí: parkování zdarma a zahrada.

Jakými jazyky se v ubytování Apartamenty Madzia mluví?+

Personál ubytování Apartamenty Madzia mluví těmito jazyky: angličtina a polština.

Hodnocení hostů

Co říkají naši hosté

9,7

Na základě 43 hodnocení hostů

Personál
10,0 z 10
Zařízení
9,3 z 10
Čistota
10,0 z 10
Pohodlí
9,7 z 10
Poměr ceny a kvality
9,9 z 10
Lokalita
9,8 z 10
WiFi zdarma
10,0 z 10

“Piękne miejsce i wspaniały odpoczynek:) - Bardzo przyjemny pobyt z ładnym widokiem. Mili właściciele, wszystko co potrzebne znajdowało się w pokoju. Dla dzieci trampolina, huśtawki i inne. Można było odpocząć w ciszy i spokoju, a do tego podziwiać ładne widoki, popijając kawę. Pozdrawiam:)”

D
DamianPolsko
Rodina · srpen 2026

“Super lokalizacja- cisza i spokój, słychać beczenie owieczek. Przesympatyczny właściciel- na bieżąco troszczy się o potrzeby gości i szybko odpisuje na sms z ew zapytaniami”

D
DagmaraPolsko
Samostatný cestovatel · květen 2026

“Bardzo udany rodzinny wypad na ferie!”

D
DamianPolsko
Rodina · březen 2026

“Super lokalizacja. Cicho i spokojnie. Blisko na stoki i do centrum Wisły. Pokój duży przestronny, bardzo czysty. Na wyposażeniu kawa, herbata, cukier sól pieprz olej. Wszystko to czego się zapomina. Kuchnia w pełni wyposażona. Polecam z czystym sumieniem.”

G
GłuchPolsko
Rodina · únor 2026

“Miło spędzony pobyt, właściciel bardzo miły, sympatyczny, pomocny. Na pewno tam jeszcze wrócimy.”

K
KamilPolsko
Pár · leden 2026

“To były piękne wakacje.”

S
SorbusPolsko
Pár · září 2025

“Przepiękne, ciche miejsce na końcu ulicy. Cudowny widok na góry. W pokoju wszystko czego potrzeba, idealne miejsce wypadowe na pobliskie szlaki. Gospodarze bardzo przyjaźni i pomocni. Polecam !”

G
GóraleczkoPolsko
Rodina · září 2025

“Miejsce w 100% warte polecenia.”

P
PawlakPolsko
Pár · červenec 2025

Vaše cesta začíná zde

Rezervujte si svůj pobyt

Zažijte kouzlo ubytování Apartamenty Madzia. Zajistěte si nejlepší cenu a užijte si nezapomenutelný pobyt.

Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny